KONST / Litografier / Offsetlito 14513038
nr 1451 3038
Sven Nordqvist
(f. 1946), Sverige
Offsetlito, Pettson & Findus. Signerad, numrerad 127/300. Bildmått: 40x30, yttermått inklusive ram: 56x45 cm
Sven Nordqvist, svensk bildkonstnär och författtare född i Helsingborg 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:56:23
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Sven Nordqvist
Läs mer om Sven Nordqvist